У чому ходити в театр: приклади стильних та доречних луків

Ти можеш сказати, що цей матеріал вже не актуальний, адже в театр зараз ходять хто як хоче. І матимеш рацію. Частково. Дійсно, побачити сьогодні глядача чи глядачку у джинсах, кросівках чи навіть шортах — не дивина, але певні негласні правила все ж існують досі. Ми тут не для того, щоб ставити тобі якісь рамки, а для того, щоб розповісти, як гарно та доречно можна одягнутися на виставу. Поради для жінок і для чоловіків.

Сукня міді чи сарафан
Одним із простих та універсальних варіантів може бути будь-яка актуальна для сезону сукня довжини міді, із закритими плечима та короткими чи довгими рукавами. Якщо обираєш сарафан на бретелях, то краще на плечі накинути жакет або легкий кардиган. Щодо взуття, то це можуть бути закриті туфлі, мюлі, босоніжки, чобітки — залежить від сезону. Раніше вважалось, що до театру обов'язково треба приходити у капронових колготах чи панчохах, навіть влітку. Зараз цим правилом нехтують. Якщо твій лук елегантний та ошатний, то влітку можеш пропустити цей пункт.

Чайна сукня
Це сукня, яку одягали жінки для післяобіднього чаю у XIX столітті. Сьогодні чайною сукнею називають модель переважно з квітковим принтом, простим кроєм, милими додатковими деталями, наприклад, бантики чи рюші. Такі сукні можна побачити у гардеробі Кейт Міддлтон. Для театру цей варіант цілком доречний. Сукню можна доповнити туфлями-човниками або навіть білими кедами.

Довга лляна сукня
Це такий безвідмовний варіант, бо це просто, гарно та стильно. Це може бути модель прямого крою без будь-яких деталей, а може бути й вишита лляна сукня в етнічному стилі.

Лук з елементами ділового стилю
Або все, що стосується популярного в цьому сезоні Officecore. Тобто це може бути костюм зі штанами, жилеткою та жакетом. Це можуть бути джинси з жакетом. Це можуть бути штани палаццо з жилеткою. Варіантів достатньо, щоб знайти свій ідеальний. До речі, це стосується і чоловіків. Сьогодні цілком нормально піти у театр у джинсах, футболці та жакеті. Головне, щоб речі в образі гармонійно поєднувалися. Для чоловіків також прийнятний варіант — костюм з класичними штанами, футболкою та кедами або класичні штани, футболка та сорочка.



Джинси та гарна сорочка
Джинси вже давно перестали бути предметом з категорії табу. Це може комусь подобатись, а комусь ні, але у джинсах цілком можна відправитись у театр. Якщо! Якщо ти підбереш максимально гармонійний верх та взуття, щоб твій образ мав елегантний вигляд. Тому з джинсами варто одягати якусь гарну блузку, можна вишиту сорочку, можна футболку разом із сорочкою оверсайз чи жакетом.



Читай також: Очікувані вистави та видатні режисери: Анатолій Солов'яненко про новий сезон в Національній Опері
Штани палаццо та простий верх
Якщо з джинсами варто комбінувати якийсь більш ошатний верх, то в цьому разі ти можеш вибрати елегантні штани палаццо та доповнити їх навпаки простеньким верхом. Це може бути навіть однотонна футболка чи сорочка. Широкі довгі штани придадуть твоєму образу витонченості, але разом з простим верхом лук не буде мати занадто святковий вигляд.

Багатошаровість
Це стилістичний засіб підходить під будь-яку подію. Не знаєш що одягти у театр? Збери багатошаровий лук з тих речей, які вже є у твоєму гардеробі. З простих речей та різних аксесуарів може вийти цікавий театральний образ. Звичайний сарафан на бретелях можна доповнити сорочкою, жилеткою та жакетом, можна одягнути поверх сорочки топ на бретелях, можна одягнути сукню поверх штанів (до речі, модний в цьому сезоні хід). Не бійся змінювати призначення та функції речей та сміливо поєднуй їх між собою. До речі, багатошаровості можна досягти не тільки за допомогою речей, а й використовуючи аксесуари: ремені, хустки, прикраси, сумки тощо.


Особливий святковий образ
Якщо похід до театру для тебе справжнє свято, то й вбиратися треба відповідно. Тут у хід може йти усе — святкова сукня, зроблена з тканини, яка переливається на світлі, атласна накидка, довга сорочка з рюшами, бахромою чи яскравими деталями, пишна багатошарова сукня. Єдине що можна в цьому плані сказати стосовно етикету — це те, що образ не має бути занадто яскравим в плані колірної гами. Хоча і це доволі умовний пункт. У чоловіків це може бути блискучий піджак, футболка чи куртка з бахромою, кольоровий кардиган, атласна сорочка тощо.

