На Оболонській набережній оновили кримськотатарський прапор

На Оболонській набережній оновили кримськотатарський прапор Фото: фейсбук Рефата Чубарова

На Оболонській набережній оновили великий кримськотатарський прапор. Його намалювали ще у 2015 році разом із державним прапором України на пологих плитах набережної. Прапори кримськотатарського та українського народів стали символами їхньої спільної боротьби проти окупації Криму. 

У Києві оновили великий кримськотатарський прапор
Фото: фейсбук Рефата Чубарова

До Міжнародного дня корінних народів світу, який щорічно відзначається 9 серпня, меджліс кримськотатарського народу ініціював акцію з відновлення прапора. До неї долучилися десятки небайдужих українців і татар.

Мешканці столиці оновили малюнки прапорів, і тепер вони знову сяють яскравими кольорами. Державний прапор України розфарбували кількома тижнями раніше, а кримськотатарський — учора. 

0 / 0

Після того як прапор оновили, на набережну приїхала пересувна кухня проєкту "Годуємо країну. Смак українського Криму", що реалізується в Україні з березня 2023 року. Кухарі приготували 1300 порцій кримськотатарського плову і пригостили ним учасників акції та людей, які відпочивали на набережній. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. 

Щиро дякую всім і кожному, хто допоміг на різних етапах підготовки акції, хто безпосередньо брав участь у самій акції. Від імені меджлісу кримськотатарського народу та себе особисто вітаю всіх із Міжнародним днем корінних народів світу, який відзначатиметься 9 серпня! Вітаємо і особливо дякуємо військовослужбовцям ЗСУ та інших формувань Сил оборони України, серед яких мужньо захищають Україну і представники корінних народів України. Впевнений, що невдовзі ми повернемося до звільненого від російських варварів Криму, колиски кримськотатарського, караїмського та кримчацького народів — корінних народів України, — написав Рефат Чубаров. 

Раніше "ТиКиїв" писав, що у столиці планують збудувати великий кримськотатарський культурно-освітній комплекс. Детальніше про цю ініціативу читай за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації