Чому не варто купувати засоби догляду за волоссям з реклами блогерів: пояснення трихолога

Чому не варто купувати засоби догляду за волоссям з реклами блогерів: пояснення трихолога Фото: Freepik

Сьогодні блогери рекламують дуже багато різних засобів: якісь харчові добавки, капсули для волосся, різні препарати для схуднення, шампуні та бальзами, маски й креми для обличчя. І якщо ти вже дуже давно стежиш за конкретним блогером, то вже й починаєш довіряти його рекомендаціям. Особливо коли у цього блогера чи блогерки, приміром, розкішне волосся, від якого неможливо відвести погляд.

Фото: CALM

Звісно, виникає бажання купити ті чудодійні капсули або ідеальний шампунь, які прорекламував такий блогер. Але минає тиждень, два, а твоє волосся анітрохи не схоже на те, що показав блогер? Ми знаємо, чому так відбувається! Трихолог-тритментолог мережі клінік CALM Оксана Варламова допомогла розібралися в цьому питанні, й ми вже готові поділитися корисною інформацією з тобою.

Чому я не можу купити засіб по догляду за волоссям, який рекламують усі блогери?

Гучний бренд чи порада блогера-мільйонника — не гарантія того, що ці засоби підійдуть саме тобі. Цілком можливо, блогер дійсно користується таким засобом і задоволений результатом. Однак це його волосся, його організм та його результат. І власний досвід блогера зовсім не означає, що ці засоби не завдадуть шкоди тобі: приміром, не пересушать і без того сухе волосся чи не навантажать схильне до жирності. Крім того, не забуваємо ще й про генетику та збалансовану роботу всього організму. Цілком можливо, що у блогера від природи гарне волосся. 

Як фахівець з десятилітнім стажем, хочу наголосити на тому, що кожному своє. Жоден бренд, яким би гарним, екологічним та професійним він не був, не може на 100% підходити всім споживачам. Усі люди різні, зі своїм поняттям "добре", зі способом життя, фізіологією та патологіями. Реклама блогерів може існувати, але кожен засіб має бути персоналізованим. 

Тоді як правильно вибрати шампунь та інші засоби догляду?

Має бути збережена правильна культура догляду за шкірою голови та полотном волосся. Мається на увазі наступне:

  • шампунь має підходити типу шкіри голови (сухій, нормальній, схильній до жирності). До того ж шкіра — гормонозалежний орган, тому її стан може періодично змінюватися;
  • завдання шампуню — змити продукти роботи сальних та потових залоз, які через пори "виливаються" на поверхню шкіри й формують гідроліпідну мантію, і запобігати втраті вологи у клітинах;
  • маски, кондиціонери, флюїди, масла, термозахист, стайлінг мають підходити за структурою полотна волосся. Це засоби, що мають постійно його підживлювати, зволожувати, зміцнювати захисний бар'єр.
Фото: Freepik

Є лікувальні засоби догляду за волоссям і естетичні, що також впливає на кінцевий результат використання. Невірно підібрані засоби для шкіри та волосся можуть призвести до запальних процесів, тьмяності та ламкості самого полотна, випадіння волосся.

Правильно та персоналізовано підібрати догляд для домашнього використання може лише на офлайн-прийомі фахівець із трихології, який проведе діагностику й надасть рекомендації, стежитиме за динамікою змін. І, звичайно, не варто орієнтуватися на чужий досвід, якщо йдеться про лікування шкіри голови чи волосся.

Щоб підібрати тобі правильний догляд, трихолог має провести трихоскопію, взяти аналізи, адже причин, через які твоє волосся перестало блищати або почало випадати, може бути безліч. Тому не витрачай даремно час і кошти — звертайся до фахівця. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
79839570_2395540303889276_1976661782046965760_n.jpg - Юлія Бражнік
Люблю Київ, полюбляю моду, мистецтво та все цікаве, гарне, неординарне і корисне. Все, що буду дізнаватися сама — розповідатиму тобі. Сподіваюся, мої матеріали принесуть тобі користь!
Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації